Napište nám

Vaše jméno a příjmení
Vaše telefonní číslo
Zpráva

Chci více informací

Pro detailnější informace o spořících a investičních možnostech Vám zprostředkujeme konzultaci s investičním specialistou.
Vaše příjmení
Vaše telefonní číslo
PSČ
Poznámka

Protiprodukt

Chci zkonzultovat protiprodukt k hypotéce

Po vyplnění formuláře níže budete propojen s investičním specialistou.
Vaše příjmení
Vaše telefonní číslo
PSČ
Poznámka
Váš požadavek byl úspěšně zaevidován
Brzy budete kontaktován/a investičním specialistou.
Pokračovat na web
>
Generali Investments CEE poskytuje služby v oblasti kolektivního investování a investičního managementu. Na trhu působí od roku 1991 (dříve ČP INVEST) a dle aktuálních údajů Asociace pro kapitálový trh ČR je největší investiční společností působící na českém trhu s objemem aktiv pod správou v hodnotě přesahující 265 miliard Kč.

Společnost nabízí komplexní produktovou nabídku a služby individuálním investorům i institucím, a to jak v oblasti fondových produktů, tak v oblasti asset managementu. Díky silnému analytickému zázemí tak může poskytovat profesionální služby v oblasti správy aktiv fyzickým osobám, municipalitám, nadacím a institucionálním investorům, mezi které patří zejména pojišťovací a zajišťovací společnosti a penzijní fondy.

Základní nabídku individuálním investorům tvoří české podílové fondy Generali Investments CEE vedené v CZK a irské podílové fondy Generali Invest CEE nabízené v CZK a EUR. Možnosti přímých investic do široké nabídky podílových fondů doplňují produkty pravidelného investování, investičních programů a produktů životního cyklu.

Investiční specialisté společnosti spravují investice pro více než 100 tisíc klientů v rámci pravidelného investování i jednorázových dlouhodobých investic do fondů.

Generali Investments CEE je součástí skupiny Generali, jedné z největších světových pojišťovacích skupin s předepsaným pojistným přesahujícím 74 miliard eur. Se 76 tisíci zaměstnanci a se 72 miliony klientů ve více než 60 zemích zaujímá skupina Generali vedoucí postavení na mnoha trzích po celém světě.

Více informací o Generali Investments CEE je přehledně k nalezení zde