Napište nám

Vaše jméno a příjmení
Vaše telefonní číslo
Zpráva

Chci více informací

Pro detailnější informace o spořících a investičních možnostech Vám zprostředkujeme konzultaci s investičním specialistou.
Vaše příjmení
Vaše telefonní číslo
PSČ
Poznámka

Protiprodukt

Chci zkonzultovat protiprodukt k hypotéce

Po vyplnění formuláře níže budete propojen s investičním specialistou.
Vaše příjmení
Vaše telefonní číslo
PSČ
Poznámka
Váš požadavek byl úspěšně zaevidován
Brzy budete kontaktován/a investičním specialistou.
Pokračovat na web
>
Conseq Investment Management je soukromá nezávislá společnost nepatřící do skupiny žádné banky ani pojišťovny. Společnost má transparentní akcionářskou strukturu, kdy největší akcionáři společnosti jsou i jejími manažery. Od samotného založení se tito lidé podílí na jejím rozvoji a stojí za každým krokem vedoucím ke zkvalitňování poskytovaných služeb.

Conseq Investment Management jako ryze česká firma zná dokonale potřeby českých investorů. Základní měnou jejích produktů je česká koruna. Díky tomu nevystavuje své klienty nežádoucím výkyvům směnných kurzů zahraničních měn. Díky partnerským vazbám může společnost nabídnout i fondy mezinárodně renomovaných značek jako jsou např. BNP Paribas Asset Management (fondy Parvest) nebo Franklin Templeton Investments.

Společnost Conseq Finance byla založena v létě 1994 za účelem obchodování s cennými papíry a po udělení licence a dalších krocích začala na českém finančním trhu aktivně podnikat na jaře 1995. Ve svých počátcích se specializovala na obchodování s cennými papíry s fixním výnosem. V roce 1996 společnost vstoupila na Burzu cenných papírů Praha, získala od ČNB devizovou licenci a stala se členem prestižní skupiny přímých účastníků aukcí státních dluhopisů. Růst významu služeb investičního managementu v rámci Conseq Finance a potřeba oddělit jejich poskytování od ostatních obchodních aktivit firmy vyústily v závěru roku 2000 v rozhodnutí založit dceřinou společnost specializovanou pouze na investiční management - Conseq Investment Management, a. s.

V současnosti je Conseq Investment Management pevnou součástí kapitálového trhu v České republice. Objemem obhospodařovaného majetku se Conseq Investment Management řadí mezi největší investiční manažery v České republice.

O spokojenost klientů, kterými jsou zejména domácí institucionální investoři, domácí průmyslové podniky, v menší míře i municipality a rovněž také významná skupina privátních klientů, se stará stabilizovaný a velmi kvalitní profesionální tým.

Veškeré informace o Conseq Investment Management jsou v přehledné formě k nalezení zde